У центрі Черкас встановили черговий МАФ, прикрившись ярмарковою “схемою”

09 серпня 2022, 19:20

3 серпня у центрі Черкас з’явився черговий кіоск, цього разу – з торгівлі кавою. Кіоск встановили на тротуарі перехрестя бульвару Шевченка та вулиці Небесної Сотні, пише 18000

Директор комунального підприємства “Черкаські ринки” Тарас Кібало розповів, що дозвіл на встановлення відповідної конструкції окремо виконкомом не видавався. У вересні 2021 року члени виконавчого комітету визначили 9 місць у місті для проведення нібито сезонної “ярмарки” з продажу кави.

Саме на підставі відповідного рішення і укладено угоду на розміщення відповідної конструкції. Її власники сплачуватимуть на рахунок комунального підприємства близько 2 тисяч гривень на місяць, разом з тим самі комунальники до бюджету міста не сплачують жодної гривні.

Як пише видання, розміщення кіосків саме під виглядом “ярмарків” є однією з найрозповсюдженіших схем уникнення мораторію на встановлення малих архітектурних форм і дозволяє мінімізовувати податкові платежі до місцевого бюджету, оскільки передбачає оплату на рахунки комунальних відповідно до тарифів, встановлених у 2014 році. Схема активно використовується підприємством “Черкаські ринки”. Його куратором є перший заступник міського голови Сергій Тищенко. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору