У центрі Черкас псевдополіцейський видурював у школярів телефони

10 грудня 2016, 10:07

1450177303_55555

Слідчим відділом Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області за погодженням з Черкаською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру раніше неодноразово судимому жителю м. Черкаси у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 353 (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи) Кримінального кодексу України.

Так, зловмисник, перебуваючи неподалік Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 в м. Черкаси, підійшов до двох школярів 2004 та 2006 років народження й представився працівником поліції, показавши нібито службове посвідчення, та повідомив неповнолітнім, що займається розшуком викрадених телефонів і наказав підліткам передати йому свої мобільні телефони, аби перевірити, чи не є вони викраденими. Вартість вказаних телефонів становила 7000 грн. та 5 600 грн. У подальшому, викрадені мобільні телефони шахрай здав у ломбарди м. Черкаси, а отримані кошти витратив на власні потреби.

Наразі в кримінальному провадженні проводяться слідчі та процесуальні дії, необхідні для повного і всебічного розслідування всіх обставин справи, завершення досудового розслідування та скерування обвинувального акта до суду в розумні строки.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

 

Коментарі

Черкащанка сказав:

Ну вот, а комментаторы к статье о горе-учительнице в “Прочерке” от 9.12.16 в 02.03 писали, что школе №17 учатся одни “селюки”, “колхоз”, но у таких откуда деньги на телефоны за 5-7 тысяч грн.??
В школе №17 испокон веков учились дети мажоров, поборы там всегда были космические, а дети приезжали в школу на “своих” машинах. Учителя должны соответствовать статусу школы, а не быть на уроках истеричками и хабалками. Это – МОЁ мнение! Извините, что не совсем по теме, но ещё свеж в памяти конфликт в этой школе для “селюков”!…

Вгору