У центральну площу міста закопують мільйон (фото)

22 червня 2015, 18:03

1

Золотоніські комунальники швидкими темпами закінчують задекларований раніше свій об’єм робіт, аби підготувати міську площу до головного етапу реконструкції. Вже 1 липня сюди заїде техніка та фахівці забудовника, інформує Золотоноша.

Наразі з території площі працівники “Водоканалу” знімають півметровий шар ґрунту. Територію заглиблюють, аби надалі фахівці мали змогу покласти всі необхідні матеріали для фундаменту нового майданчика.

2

Організація плідної співпраці  з усіма технологічними підприємствами міста - це завдання поки що виконується оперативно та без огріхів. А нагальних питань тут вистачає: тимчасовий демонтаж освітлення, наявність підземних газових та електрокомунікацій, система відеонагляду тощо.

3

Представник забудовника, керівник реконструкції площі Дмитро Савіцький приємно здивований ставленнням золотонісців до проекту. За його словами, професійний підхід до реконструкції був помітний ще на стадії проектування. Нині ж він відзначає злагодженість роботи усіх служб, що задіяні будівництві.

4

- Далі активну участь візьмемо вже ми. На цей проект компанія виділила 1 мільйон гривень. Освоювати кошти будемо самостійно. А оцінку якості виконаних робіт лишили за міською владою, – розповідає про плани на майбутнє Савіцький. –Сподіваємося, що оновлена площа сподобається всім жителям Золотоноші.

5 6

З нами ви забудете про ремонтні та реставраційні роботи на 50 років! Придбайте фасадну плитку за доступною ціною оптом чи вроздріб.

Поділитись

Коментарі

Вгору