У Третій міській лікарні завершують добудову приймального відділення

25 грудня 2020, 09:35

У Третій міській лікарні швидкої медичної допомоги триває реконструкція будівлі: у ній оновлюють приймальне відділення. Ці роботи розпочали у вересні, нині ж вони близькі до фінішу. Для комфорту пацієнтів тут обладнають кілька палат, блок для персоналу, діагностик та місце безпосереднього прийому хворих. 

Зараз у приміщенні відділення працюють над внутрішніми опоряджувальними роботами: фарбують стіни, стелі, раніше – провели електричні та каналізаційні мережі. Загалом добудова відділення розпочиналася «з нуля». У різні періоди на будівельному майданчику працювала різна кількість людей: від 15 до 40. 

У оновленому відділенні екстреної медичної допомоги працюватиме 5 лікарів, трьох палат, за словами адміністрації лікувального закладу, цілком достатньо. Їх кількість розрахували з огляду на кількість хворих, які кожного дня потрапляють до лікарні через швидку. 

– Пацієнти в цьому відділенні перебувають добу, інколи й менше, – розповідає заступник керівника Третьої лікарні Віталій Григор’єв. – За кілька годин фахівці зможуть обстежити пацієнта, з’ясувати патологію та визначитися з тим, у яке відділення його далі треба госпіталізувати. 

За його словами, тут створять найбільш оптимальні умови, аби людина, яка потрапляє до лікарні, не почувалася розгубленою та відчувала себе в комфорті. 

– Поява такого відділення у форматі екстреної медичної допомоги – це крок уперед, крок до європейської медицини, – коментує Віталій Григор’єв. – У ньому облаштують палати, аби пацієнти не чекали в коридорі, де їх зможуть обстежити спеціалісти та взяти аналізи. Зараз у нас є оглядові кімнати, утім, цих площ недостатньо. Більше того – вони в безпосередній близькості до коридору, а це створює незручності для пацієнтів та й для персоналу. 

Водночас, заступник головного лікаря прокоментував скарги пацієнтів стосовно незручностей, викликаних ремонтом. Під час реконструкції прийом пацієнтів у Третій лікарні не призупиняли. 

– Ми розуміємо, що ремонт завжди супроводжується шумом та іншими неприємними моментами. Просимо всіх пацієнтів поставитися до цього із розумінням, бо це шлях до якісних змін та врятованих життів. 

Поза тим, у лікарні швидкої медичної допомоги продовжують облаштовувати відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії. У ньому надаватимуть допомогу хворим із гострим інфарктом міокарда, інсультом й запобігатимуть подібним захворюванням. Для якісної та вчасної діагностики для цього відділення вже закупили сучасний ангіограф. 

– Тільки в цьому році в бюджеті міста ми передбачили на медичну галузь понад 104 мільйони гривень. За ці кошти купували нове обладнання, засоби захисту, медичні препарати, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору