У Тальнівському, Черкаському та Кам’янському районах відкриють притулки для безпритульних тварин

16 червня 2017, 09:09

Ще у трьох районах Черкащини  створять умови для вирішення проблеми безпритульних тварин гуманними методами.

- Тальнівський, Черкаський та Кам’янський райони перемогли у конкурсному відборі  природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету. Відтак, на умовах співфінансування вони отримають кошти  для створення  базових умов для гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин. Вони отримають можливість проводити масову стерилізацію та вакцинацію безпритульних тварин, що передбачено «Програмою  регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016-2020 роки», - зазначила начальник управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА, заступник голови комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету Олена Звягінцева.

- Програму було прийнято у жовтні минулого року, а уже сьогодні маємо 8 районів, де почався активний рух з гуманізації поводження із безпритульними тваринами, - зазначив депутат Черкаської обласної ради, керівник депутатської фракції УКРОП Андрій Сегеда. - Це майже половина районів області, що яскраво засвідчує життєздатність і актуальність прийнятої нами Програми.

Слід зазначити, що проекти  Тальнівського, Черкаського та Кам’янського районів перемогли у конкурсі, на який було представлено понад 30 природоохоронних проектів та заходів. Відрадно також, що серед переможців, які зможуть до кінця року відкрити притулки для безпритульних тварин – Тальнівський район, де почне діяти обладнаний на кошти Посольства Канади унікальний для України мобільний стерилізаційно-карантинний пункт, що допоможе оперативно вирішувати проблему безпритульних тварин по всій області – до часу, поки подібні стаціонарні пункти або притулки буде відкрито по всій Черкащині, як і передбачено обласною Програмою.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору