У Тальнівському терцентрі розраховують на допомогу від Німеччини та Японії

02 вересня 2019, 09:01

"Зараз наші проекти знаходяться на розгляді у посольстві Японії та Німеччини. Надіємось, що вони теж виділять нам кошти і тоді буде не таке велике навантаження на плечі нашого бюджету", - зазначив на сесії Тальнівської райради Сергій Шпичак, директор Тальнівського районного територіального центру.

Два роки керівництво Тальнівського терцентру співпрацює з міжнародним благодійним фондом «Давай допоможемо». У рамках програми «Гідна старість» терцентр отримав новенький посуд, постільну білизну для підопічних стаціонарного відділення, - пишуть "Вісті Черкащини".

Також фонд має забезпечити стареньких тривожними кнопками, щоб люди у разі екстреної потреба могли викликати соціального працівника до себе у кімнату.

-Завдяки таким фондам з якими у нас хороша співпраця, ми забезпечуємо підопічних усім необхідним, - коментує Шпичак.

У Тальнівському відділені територіального центру соціального обслуговування перебувають громадяни, які мають складні життєві обставини та потребують сторонньої допомоги. За словами директора, при соціальному центрі діють три підрозділи: це відділення соціальної допомоги (вдома), відділення денного перебування та відділення стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання.

-Відділення розраховане на 50 місць для громадян, які втратили рухову активність і не можуть обслуговувати себе самостійно. Загальна чисельність штату працівників становить 111 одиниць, з них 60 соціальних робітників. Це соціальні працівники, які обслуговують людей на дому по всьому району. 28 працівників працюють у відділенні стаціонарного догляду. Працівниками територіального центру обслуговується 1592 особи. У стаціонарному відділенні станом на сьогодні проживає 46 громадян, при нормі 50 (6 чоловік на платній основі), - пояснює директор.

Сучасні ремонти, хороше харчування, відмінний догляд – все це для того, щоб старенькі почували себе як вдома. На сесії Тальнівської райради депутати виділили кошти для реконструкції приміщення пральні та облаштування кімнати сушильними машинами у будинку для літніх людей.

Коментарі

Александр сказав:

А що, мiсцевi благодiйники не можуть?Чи не хочуть?

Вгору