У Степанецьку ОТГ планують придбати шкільний автобус

27 квітня 2018, 19:36

 

Найближчим часом по обласній програмі співфінансування для потреб навчальних закладів Степанецької ОТГ планують придбати шкільний автобус, повідомляє «Kanos».

Після того, як наприкінці минулого року у громаду було передано в оперативне управління всі заклади освіти, які розташовані на відповідній території, виникла потреба забезпечити безкоштовне та безперебійне підвезення понад 117 учнів та 15 педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до місця навчання і роботи та в зворотному напрямку.

Автопарк шкільних автобусів, переданий Степанецькій ОТГ відділом освіти, молоді та спорту Канівської районної державної адміністрації, склав аж 2 одиниці, при потребі,  як мінімум, в трьох.

Відтак, із метою раціонального використання автобусів керівництвом навчальних закладів громади терміново було відкореговано розклад уроків та режиму навчально-виховного процесу.

Паралельно сільський голова Олександр Яременко звернувся в Черкаську обласну державну адміністрацію з клопотанням про включення Степанецької ОТГ до переліку громад, закупівлю шкільних автобусів для яких буде профінансовано по заходам обласної програми «Шкільний автобус», на основі співфінансування з бюджетом об’єднаної територіальної громади (50% - обласний бюджет, 50% - бюджет громади).

Далі у очільника громади відбулася низка робочих зустрічей з головою обласної державної адміністрації Юрієм Ткаченком, депутатами обласної ради, начальником управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерієм Данілевським, результатом яких стало прийняття рішення Черкаською обласною радою від 20.04.2018, згідно якого для Степанецької ОТГ передбачено виділення коштів в розмірі 925 тис. грн.(50%). на придбання шкільного автобуса.

Вгору