У справі підкупу виборів в окрузі Поплавського людей допитують цілими кварталами

02 грудня 2014, 12:44

поп

Справа щодо підкупу виборців на позачергових парламентських виборах у 2013 році по 194 округу розслідується. Там вже допитана велика кількість людей, які голосували і зараз проводяться слідчі дії на встановлення факту підкупу. На сьогодні жодна з осіб не повідомила про факт підкупу, тож розслідування триває. Про це в ефірі передачі "Країна, яка нам потрібна", що транслювалася на телеканалі «Рось» 27 листопада, заявив керівник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар, повідомляє "Прочерк".

При цьому головний міліціонер області наголосив, що провадження і стан його розслідування стоїть у нього на контролі.

– Якщо справа йтиме до закриття і не буде достатньо доказів, або ми знайдемо докази і направимо до суду, то я все це розповім громадськості. Це одне з принципових проваджень, яке потрібно завершити. Це дуже складна справа, бо велика кількість виборців. І зараз ми пріоритетно працюємо по тих районах, по тих будинках, де був факт підкупу. Людей допитують цілими кварталами та поки жодна особа не повідомила про факт підкупу, – зазначив Владислав Пустовар.

Нагадаємо, що тодішня опозиція у 2013 році неодноразово звинувачувала одного з кандидатів – Михайла Поплавського у застосуванні схем підкупу виборців. А нардеп Микола Томенко навіть передавав керівництву міліції області й прокуратурі документи, які описують схему, що за нею команда Михайла Поплавського здійснює підкуп виборців на 194 окрузі.

Поділитись

Коментарі

Вгору