У «Сосновому бору» оновлять оглядовий майданчик (фото)

22 червня 2018, 11:10

Обкладуть плиткою та зроблять нові навіси. Оглядовий майданчик у парку Сосновий бір» збираюся реконструювати. Громадське Телебачення: Черкаси дізналося, який вигляд матиме оновлений об’єкт. 

На реконструкцію майданчика витратять майже 1,35 мільйона гривень. Виконуватиме роботи ПП «БК Мастер Строй». Це ж підприємство зводило у парку алею за мотивами малюнків Тараса Шевченка, реалізувало проект «Деревляндія» та встановило «Трипільську альтанку». Також за ними – реконструкція струмків в межах проекту «Минуле на дотик».

Хоч тендер і не проводили, але очільник КП «Дирекція парків» Володимир Стойкопереконує: договір уклали в межах закону.

«Це допорогова сума, і ми маємо право не проводити торги. Якщо ми вийдемо на торги, то не встигнемо реалізувати проект цього року», – пояснив Володимир Стойко.

За словами координатора Черкаської області у сфері електронних закупівель Артура Чемириса, майже всі свої ремонтні роботи «Дирекція парків» проводить як допороги.

«Як виняток – це реконструкція скверу «Юність», але на це кошти так і не виділили. Це місцева традиція – підганяти все під суму 1,3-1,4 мільйони гривень. Це явне зловживання, яке має мало спільного з ефективним освоєнням коштів і розвитком середовища. Можливо, за 2 мільйони можна було зробити значно краще, або за 700 тисяч гривень не набагато гірше. Перед проектантом ставлять завдання в рамках ціни. Це неправильно і це варто було б змінити», – зазначає Артур Чемирис.

Закінчити роботи планують до 20 грудня. Всю площу оглядового майданчика обкладуть тротуарною плиткою. Замість старих, зведуть нові чотири навіси. Їх виготовлять із тонкого металу і виріжуть на ньому візерунок вишиванки. Щодо огорожі, то частина її буде скляною.

Нагадаємо, раніше КП «Дирекція парків» замовило будівництво найдорожчої у місті громадськох вбиральні.  Вона коштувала 886 тисяч гривень, а відкрили її 5 серпня, в парку Хіміків. Також дискусію серед містян викликало придбання дитячого майданчику у вигляді корабля за 350 тисяч гривень.

сергей сказав:

Стойка давно пора на нары!!!!Где колесо оборзения????Ворюги!!

Дмитро сказав:

Памятаю ці навіси змалечку. Скількі молодих сімей почали своє існування під ними! Для мене вони як родзинка Черкас, їх історичне надбання. Так, незабаром, “реконструюємо” до невпізнаванності “Міст Закоханих” та інші, близькі кожному черкащанину місця, за величезні гроші. Чергові “покращення” – “папірєдніки” пішли, схеми лишилися. І це добре, що в Черкасах немає інших проблем, крім як викладати тротуарку деінде. Краще на дорогах хоч би тою тротуаркою ями позакладали. Бог поміч!

Вгору