У смілянському кінотеатрі дивитимуться фільми прямо із машин

20 липня 2015, 16:45

1

Незабаром у Смілі запрацює кінотеатр під відкритим небом. Він поділятиметься на дві зони: для перегляду фільмів на авто та зелену зону -для тих хто прийшов пішки.

“Кінотеатр під відкритим небом” – це унікальне явище в просторі міста Сміла. Вперше в самому центрі нашого міста відбудеться диво. На прекрасній набережній пройдуть кінопокази, репертуар яких вбирає в себе самі чудові фільми з усього світу. Короткометражки від сучасних режисерів і класиків світового кіно не залишать нікого байдужим. Адже життєві питання любові і людських взаємин близькі кожному. Ми за світлий посил до глядача, який дає енергію для нових звершень у житті! Для повного релаксу Ви зможете смакувати під час перегляду фільмів найніжніший кальян (хлопці кажуть, що вкладають до кожного частинку своєї душі). Доречі, інформація про ціни та відкриття буде незабаром” - зазначають організатори вуличного кінотеатру в соціальній мережі.

Також організатори запрошують спільно обирати фільми для перегляду на сторінці в соцмережі  http://vk.com/midnight_smila

2

Поділитись

Коментарі

Вгору