У Смілянський міській лікарні з’явилося тепло

05 листопада 2020, 20:51

фото тематичне

У Смілянській міській лікарні, де лікуються пацієнти з коронавірусом, увімкнули опалення. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

- Найперше, чого ми домоглися, щоб після 26-ти безрезультатних сесій, місто таки розпочало частково сплачувати критичні заборгованості підприємства «Смілатеплокомуненерго» перед «Нафтогазом» і «Черкасигазом», - написав Сергійчук.

Також він зазначив, що попередня влада Сміли знову зірвала опалюваний сезон. Через її бездіяльність майже 75% смілян досі залишаються без тепла. 17 котелень міста не підключені до газопостачання через борги.

- Днями провів спільну нараду із представниками Сміли та «Черкасигазу». Сміла має сплатити 3,6 млн грн для часткового погашення боргу. Після проплати через кілька днів у жителів з’явиться тепло. Сподіваюся, це станеться вже на початку наступного тижня, - говорить Сергій Сергійчук.

За його словами, Черкаська обласна державна адміністрація направила клопотання до прокуратури та ГУНП щодо притягнення до відповідальності осіб, винних в зриві опалювального сезону в Смілі, адже вбачає в діях членів міськвиконкому ознаки протиправності. Прокуратура вже відкрила кримінальне провадження.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору