У смілянських волонтерів бракує тканини для маскувальних сіток

05 липня 2023, 08:17

Смілянські волонтери терміново потребують тканину для маскувальних сіток, які вони плетуть для захисників на передову, пише Сміла.ua.

«Нам потрібна тканина природних кольорів, які ближче до зеленого. Це може бути старий одяг, але щоб не синтетичний. На війні синтетика може горіти і травмувати бійців», – розповідає керівник Смілянської громадської організації «Січ» Денис Балмасов.

За його словами, якщо з основою, на якій плететься сітка, у волонтерів нині немає проблем, то тканини постійно не вистачає.

«Ми їздимо по ательє, по виробництвах і просимо у них тканину та її залишки, адже на фронт постійно треба чимало маскувальних сіток. Буває, що жителі міста приносять старий одяг», – каже волонтер.

За його словами, громадська організація Січ у Смілі існує з травня 2022 року. У ній трудяться в основному переселенці із східних та південних областей країни, які рятуючись від окупантів опинилися у місті.

«Раніше волонтерів унас було 75 осіб, нині залишилося на постійній основі 20. Інші повернулися у рідні краї», – підсумовує Денис Балмасов і просить усіх, хто має змогу, допомогти тканиною. Тел: 093 85 65 845.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору