У Смілі “замінували” школу

06 квітня 2018, 10:46

3 квітня у смілянській школі №2 провели День цивільного захисту та комплексне об’єктове тренування. Також було відпрацьовано дії керівного і особового складу об’єктових формувань цивільного захисту школи в умовах можливих терористичних проявів – повідомлення про замінування. Напередодні Дня цивільного захисту в школі №2 здійснено контроль за якістю занять і тренувань з програми цивільного захисту в початковій, основній і старшій школі.

О 8 годині провели загальношкільну лінійку. Відповідно до плану проведено відкриті уроки: у 2 класі на тему “Правила користування засобами індивідуального захисту”, у 9 класі урок хімії “Вплив токсичних речовин на організм людини”, у 11 класі урок з предмета «Захист Вітчизни» на тему «Кровотечі. Методи зупинки кровотеч» та цикл виховних заходів у кожному класі на тематику з безпеки життєдіяльності.

Учнів 2-11 класів в рамках комплексного об’єктового тренування евакуйовано з приміщення школи за територію закладу в напрямку районної лікарні імені Софії Бобринської після повідомлення ввідної «Загроза можливих терористичних проявів – повідомлення про замінування». Евакуація пройшла організовано за 4 хв 25 с.
Відпрацьовано розгортання приймальних евакуаційних пунктів №7 та №8 у випадку надзичайної ситуації у місті Сміла.

На лінійці підведено підсумки моделювання дій об’єктових формувань у надзвичайних ситуаціях. До Дня центру зайнятості класними керівниками проведено інформаційні хвилинки щодо уникнення стресів під час та після надзвичайних ситуацій для кожного класу, інформує прес-центр школи №2.

Вгору