У Смілі відкриють пам’ятник солдатським матерям

01 листопада 2019, 16:34

У Смілу завітав реалізатор мистецько-соціального благодійного заходу «Мамина весна», голова правління ГО Культурно-спортивне об’єднання інвалідів м.Житомир Олександр Іськов.

Він розповів, що для захисників Вітчизни та їхніх матерів у місті та районі готують захід – «Мамина весна». Основна мета заходу – увага матерям, сини яких загинули в АТО та в Афганістані. Аналогічні заходи вже відбулися у багатьох містах України. Від початку російсько-української війни вже пройшло 106 заходів. І ось тепер таку акцію хочуть провести у Смілі, тому активно шукають спонсорів і підтримку місцевої влади, - пише Сміла.UA.

Матерів, які втратили своїх синів на війні, хочуть вшанувати, висадивши алею та встановивши меморіальний знак. У центрі міста, біля каплички воїнам-афганцям, вже готують для цього місце – викорчували старе дерево, прибрали територію, звозять необхідний матеріал. Все за рахунок благодійників.

Також планується, що на початку листопада (точну дату ще не визначено), урочисто відкриють цей пам’ятний знак, матерів нагородять відзнакою «Берегиня України» і «Мама загиблого воїна АТО», подарують вази і хусточки. Повинні бути грошова премія у розмірі 500 грн та продуктовий набір. Хочуть організувати концертну програму, але це ще під питанням. Все залежить від підтримки місцевої влади.

Олександр Іськов розповідає, що до реалізації акції активно долучився місцевий АТОвець Сергій Водяний, підтримав її і міський голова Олексій Цибко, але найкраще поки що спрацювала районна рада на чолі з Василем Латенком. Проте допомога ще потрібна. Хочеться, щоб у Смілі подібний захід пройшов на достойному рівні. Матері, які втратили своїх синів на війні, достойні найкращої підтримки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору