У Смілі відбулися контрдиверсійні навчання (фото, відео)

24 лютого 2019, 10:52

У Смілі відбулися контрдиверсійні навчання (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Черкаській області провела у Смілі дводенні контрдиверсійні тактико-спеціальні навчання.

У тренуваннях, які відбулись в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь представники регіональних підрозділів Служби безпеки, Нацполіції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Метою навчань було підвищення рівня міжвідомчої взаємодії із протидії терористичним та диверсійним загрозам. Учасники тренувань відпрацювали комплекс заходів із пошуку та знешкодження умовних терористів, які за легендою навчань планували вчинити диверсії на стратегічно важливих об`єктах міста із використанням безпілотних літальних апаратів.

У Смілі відбулися контрдиверсійні навчання (відео)

Завдяки ефективним і злагодженим діям спецпідрозділів «диверсанти» були знешкоджені, наслідки їхньої підривної діяльності локалізовані.

Координаційна група АТЦ ретельно проаналізувала кожний етап навчань, відзначивши високий рівень підготовки учасників до виконання завдань із запобігання терористичним загрозам та диверсіям. За результатами тренувань також були визначені ключові напрямки та конкретні завдання для подальшого вдосконалення взаємодії су`бєктів боротьби з тероризмом.

За інформацією із прес-служби Управління СБ України у Черкаській області.

Вгору