У Смілі судитимуть водія, з автобуса якого випала пасажирка

30 березня 2017, 23:02

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що водій керуючи рейсовим автобусом сполученням «залізнична станція ім. Т. Шевченка – автостанція м. Сміла», знаходячись на зупинці в м. Сміла виявив неуважність щодо дорожньої обстановки та її змін. Водій не переконався у закінченні висадки пасажирів із салону транспортного засобу, не зачинивши задні двері призвів у рух транспортний засіб, у результаті чого пасажирка рейсового автобусу не втримала рівноваги та випала із салону на вулицю біля вказаної зупинки, інформує cherkasy24.info.

У результаті падіння, отримала тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому шийки лівої стегнової кістки, які згідно висновку експерта за ознакою тривалого розладу здоров’я належать до категорії середньої тяжкості.

Своїми діями водій грубо порушив вимоги Правил дорожнього руху України, а саме: п. 10.1 (Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху), п. 21.4 (Водію забороняється починати рух до повного зачинення дверей та відчинення їх до зупинки транспортного засобу) та вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 286 КК України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження.

Вгору