У Смілі слідчі поліції “не помітили” ДТП з постраждалим

18 червня 2018, 18:29

Смілянська місцева прокуратура перевірила роботу райвідділу поліції. Цікавилися додержанням вимог законодавства під час приймання, реєстрації, розгляду заяв про кримінальні правопорушення та внесення їх до Єдиного реєстру досудових розслідувань. І встановила, що слідчі районної поліції «не помітили» ДТП, яке сталося у Смілі 9 червня.

Про це інформує "Сміла. ua".

«Встановлено, що до Смілянського відділу поліції, зі служби 102, надійшло повідомлення про те, що біля мосту виявлено велосипедиста, який лежить на дорозі. Постраждалого доставлено до міської лікарні з тілесними ушкодженнями», – розповідають «Сміла.ua» у місцевій прокуратурі.

І додають, але незважаючи на наявні ознаки вчинення дорожньо-транспортної пригоди, а також на те, що об’єктивно з’ясувати всі обставини події без проведення слідчих дій та експертних досліджень неможливо, керівництвом слідчого відділу районної поліції прийнято рішення про відсутність підстав для реєстрації кримінального провадження, чим порушено вимоги ст. 214 Кримінального-процесуального кодексу України.
Тож Смілянською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 286 КК України.

Одночасно, за фактом укриття працівниками поліції даного злочину ініційовано службову перевірку, проведення якої доручено обласному управлінню поліції.

Вгору