У Смілі разом зі снігом “розтанули” дороги (відео)

22 лютого 2018, 12:24

У Смілі разом із снігом зійшов і весь асфальт на дорогах. Через райцентр пролягають дві траси Державного значення, але через суцільні ями та вибоїни рух на них - майже заблокований, розповідають Подробиці.

Ледве на дорогах зійшов сніг - шляховики взялися за роботу. Так латають ями на ділянці траси Черкаси-Сміла. Та ремонт, власне, як і сама дорога державного значення, закінчується при в'їзді до райцентру. За табличкою Сміла - дорога одразу перетворюється на суцільну яму.

Через Смілу проходить щонайменше дві автомобільні траси державного значення. Та проїхати через райцентр з вітерцем навряд чи вдасться. Так вигляд має виїзд зі Сміли у напрямку Умані. Сергій, не стримуючи емоцій, розповідає, як зранку через дорожні вирви втратив колесо на причепі.

- Переламало, вирвало повністюз усіма внутрощами. Взагалі по таким дорогам нереально пересуватись. Якщо нічого не робити то наших депутатів треба по голові бити, - говорить водій Сергій Синьогор.

- Її тут ремонтують п'ять разів на рік, а результат бачите …п'ять разів на рік. Я тут наблюдав, просто запис зараз на телефоні не знайду, знімав на телефон, як вони і в калюжі клали, - ділтиться враженнями працівник СТО Сергій Ляшенко.

Ця ремонтна техніка належить смілянській дорожньо-експлуатаційній дільниці обл-автодору. Вона б могла з легкістю впоратись із поточним ремонтом проблемної ділянки. Але керівник пояснює, за всі ділянки у межах міста відповідає виключно Сміла. Крім того, у зв'язку із нововведеннями, на обслуговуванні у дільниці залишилось всього дві дороги з тридцяти.

- Від Кам'янки - це Н01 так, і тепер М16 - ось дорога сюда, ми ідем обслуговуєм її - це дві дороги які ми обслуговуєм.

Тепер за ремонт шляхів місцевого та загального значення відповідає новостворене обласне управління транспорту - з першого січня воно взяло на баланс понад чотири тисячі доріг. Їх ремонт буде фінансуватися з державного дорожнього фонду - 80 відсотків на дороги загального значення і 20 місцеві, такі як ділянка у Смілі. Але на капремонт виділеної суми не вистачить - лише на 150 кілометрів покриття.

- Сума повинна буть як мінімум про 6-8 мільярдів гривень сьогодні якщо мова іде про те, що вони будуть відремонтовані в цьому році, то такого не буде. Тому що сума в 391 мільйон, який виділено в Дорожній фонд, Державний фонд в Черкаську область - це є не та сума, - говорить начальник управління транспорту та дорожнього господарства Черкаської ОДА Сергій Чубань.

Та Смілянську ділянку траси таки цього року відремонтують, пообіцяли в управлінні.

Поділитись

Коментарі

Вгору