У Смілі працівники ТЦК “задули” газом чоловіка, якому намагались вручити повістку

23 жовтня 2023, 16:29

У Смілі розгорівся скандал навколо працівників ТЦК, які забризкали з газового балончика чоловіка, намагаючись вручити йому повістку. Випадок стався 20 жовтня в одному із закладів міста, повідомляють в групі "Доброго вечора, ми зі Сміли!".

В мережі з'являтись відео, на якому працівники місцевого ТЦК вручають повістку хлопцю. Під час спілкування військові спробували його затримати та скористалися газовим балончиком. У дівчини, яка фільмувала все, забрали телефон. Причиною стала відмова хлопця показати документи.Військові відреагували на обурення користувачів соцмережі та пояснили, що чоловік спробував втекти, зрозумівши, що йому хочуть вручити повістку. Потерпілим виявився син власника закладу.

"Військовослужбовці Черкаського РТЦК та СП здійснювали заходи оповіщення по вул. Незалежності, де зайшли до закладу Rezzo, де зустріли громадянина Резніченка. Дана особа відразу почала поводитись агресивно намагаючись спровокувати конфліктну ситуацію, зрозумівши, що уникнути отримання повістки не вдасться, намагалась втекти. Однак, військовослужбовці Черкаського РТЦК та СП чемно попросили військовозобов’язаного залишатись на місці та отримати повістку. У подальшому Резніченко відмовився від отримання повістки, про що військовослужбовці Черкаського РТЦК та СП склали Акт відмови у розписці про отримання повістки", -йдеться у повідомленні офіцерів РТЦК.За словами військових, чоловіку нібито й раніше намагалися вручити повістку, проте він втік від них.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Трикляті ТЦК=НКВД, пояснення: “задули бо не хотів показувати документи”, маразм для не освідчених. Не має такої в законі процедури – прид’ява тцк-шникам документів, окрім блокпостів( та й там є нюанси). А в цих тварюк свирбить вислужитись перед керівництвом. От оцих внутрішніх тцко- орків на нуль, там свої здібності хай показують. Хай вчать закони та діють по процедурі, а то з таким підходом ми зкотюємось до подібності як в оркостані. Хіба не видно, що люди цю структуру вже ненавидять , як і москалів. Сором. Чомусь депутатів, їх дітей, мажорів, та дармоїдні держ структури цвітуть і пахнуть в цю війну, а робітники за них повинні все і гинуть. Цей утопічний підхід діє лише на руку ворогові, але піпл і далі хаває…

Alex :

Полное беззаконие и беспредел. Сколько людей бешеные ТЦКашники должны еще покалечить, чтобы на это наконец-то обратил хоть кто-то внимание? На центральную власть надежды нет, ведь это они и ввели курс на принудительную мобилизацию. Но где международные правозащитные организации? Хоть какая-то управа на эту дикость должна быть.

Вгору