У Смілі під час тренування рятувальники допомогли чоловікові, який й справді провалився під кригу

17 січня 2018, 13:31

17 січня в місті Сміла на річці Тясмин Смілянською пошуково - рятувальною водолазною групою спільно з рятувальниками 12-ДПРЧ Управління ДСНС України у Черкаській області проводилися планові навчання. План навчань передбачав відпрацьовування спільних скоординованих дій фахівців 2 служб під час порятунку людини, що провалилася під кригу. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Речник начальника УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

Навчання саме завершувалися, коли за 200 метрів від місця проведення тренування та за 15-20 м від берега, один із рибалок, що саме рухався кригою, провалився та почав кликати на допомогу.

За допомогою саней для пересування по тонкій кризі та спеціальної подовженої дошки з перемичкою та петлею, водолази пошуково-рятувальної водолазної служби, поповзом наблизилися до постраждалого та витягли його з крижаної води. Згодом, санями потерпілого було доставлено до берега, де чоловіка перевдягли у сухий одяг та напоїли гарячим чаєм.

Постраждалий, місцевий житель 23 років, пояснив, що знав про небезпеку, проте бажання порибалити переважило і він попри тонку, лише 3 см кригу вийшов на річку порибалити.

З початку року в Черкаській області на водних обєктах вже сталося три надзвичайні події, під час яких дві людини загинули, ще двох вдалось врятувати.

Коментарі

Вгору