У Слинька з’явилась конкурентка

01 квітня 2014, 10:01

Директор дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради Катерина Коваленко висунула свою кандидатуру на посаду начальника у справах сім'ї молоді та спорту. Відтак Катерина Коваленко стала другою після черкаського активіста Сергія Слинька, хто публічно запропонув свою кандидатуру.

Про це Катерина Коваленко написала на свої сторінці у Facebook.

- Зважаючи на ситуацію, яка склалася в державі і мою особисту занепокоєність подальшим розвитком галузі фізичної культури та спорту в області, особливо за останній час;

- маючи профільну освіту, ряд спортивних досягнень та організаторський досвід на посадах тренера-викладача з веслування, інструктора-методиста Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради, заступника директора дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради та директора цієї ж школи,

Я пропоную свою кандидатуру на посаду начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.

Впевнена, що разом зі спортивною громадою області, ветеранами спорту, тренерсько-викладацьким складом та провідними спортсменами нам вдасться примножити спортивні здобутки Черкаського спорту.

Резюме

Коваленко Катерина Юріївна 

Народилась 13.05.1987 року в м. Черкаси, Черкаської області.

Громадянка України.

Посада: директор дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради.

Партійність: позапартійна.

Відомості про освіту:

- 1994-2000 р.р. навчалась у Черкаській загальноосвітній школі № 3;

- 2000-2004 р.р. навчалась у Черкаському гуманітарно-правовому ліцеї (спеціалізація: «історія та право» );

- 2004-2009 р.р. навчалась в Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького на факультеті фізичної культури та спорту, який закінчила з відзнакою та здобула кваліфікацію магістра фізичного виховання та спорту.

Спортивна діяльність:

З 1999 року почала займатися спортом у Черкаській дитячо-юнацькій спортивній школі з веслування.

У 2003 році стала переможницею міжнародної регати. Цього ж року стала стипендіаткою міського голови та отримала Подяку «За активну життєву позицію, особистий вклад та досягнення у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях, за високі досягнення в навчанні, підняття іміджу міста Черкаси».

У 2005 році здобула звання Майстра спорту України з веслування на байдарках та каное, а також завоювала V та ІХ місця на молодіжному чемпіонаті Європи (Болгарія) і Х та ХV місця на чемпіонаті світу (Угорщина).

У 2006 році виборола VІ місце на чемпіонаті Європи (Греція) і отримала Подяку від міського голови «За високі спортивні досягнення у 2006 році, популяризацію здорового способу життя, піднесення іміджу міста Черкаси на спортивних аренах країни».

За наступні чотири роки ставала багаторазовою чемпіонкою та призеркою Національних змагань.

У 2010 році посіла ІХ місце на чемпіонаті Європи (Росія).

Була членом Національної збірної команди України з веслування на байдарках та каное.

Трудова діяльність:

З 01.10.2007 р. по 27.10.2008 р. працювала на посаді тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи з веслування.

З 01.07.2009 р. по 29.04.2011 р. працювала на посаді інструктора-методиста комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» Черкаської обласної ради.

З 04.05.2011 р. по 11.08.2011 р. працювала сестрою-медичною з масажу фізіотерапевтичного відділення стаціонару ІІІ Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги.

З 05.05 2011 р. по 30.09. 2011 р. працювала на 0,5 ставки на посаді інструктора-методиста комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» Черкаської обласної ради.

З 24.10.2011 р. по 01.10.2012 року працювала на посаді заступника директора дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради.

З 01.10.2012 року – працюю на посаді директора дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Черкаської міської ради.

Додатково:

За короткий період роботи на посаді директора ДЮСШ з веслування:

- збільшила кількість молодих спеціалістів та кількість вихованців;

- ініціювала придбання нового інвентарю;

- започаткувала нові змагання;

- розробила стратегію розвитку веслування на Черкащині;

- стала співорганізатором багатотисячного Ярмарку спорту у м.Черкаси.

Громадська робота:

З 2011 року – суддівство змагань з веслування на байдарках і каное (2012 році присвоєно І суддівську категорію)

У 2011 році присвоєно І категорію тренера-викладача з веслування на байдарках і каное.

Постійно беру участь у громадських та соціальних проектах міста – разом з вихованцями влаштовую суботники прибережної зони, пропагую здоровий спосіб життя.

Декілька років поспіль, разом з колективом та вихованцями школи долучаємось до проведення «Олімпійських уроків» в загальноосвітніх школах.

Вгору