У Шполянській ОТГ відкрили пам’ятник учасникам бойових дій

15 жовтня 2019, 17:01

У День захисника України, українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у Шполі урочисто відкрили пам’ятний знак учасникам бойових дій на Сході України. Про це інформують у Шполянській ОТГ.

Цілісна композиція уособлює відважного воїна, захисника рідної землі, а тумба прикрашена патріотичними рядками «Слава героям, що боролися та віддали своє життя за свободу і цілісність України у війні з російським окупантом! Слава Україні!!!». Місце обрали неподалік дитячого парку.

Під час заходи медалями «За оборону рідної держави» нагородили 30-х ветеранів російсько-української війни із міста Шполи та сіл ОТГ.

За тих, хто віддав своє життя, відійшовши у безсмертя, шполяни низько схили голови у хвилині мовчання. Для Шполянщини це дев’ять героїв — Олександр Кондратюк, Олег Ремінний, Василь Пікуєв зі Шполи, Іван Носач, Ярослав Новосільський із с. Скотареве, Сергій Лифар та Олександр Лінчевський із с. Матусів, Андрій Тихолоз із с. Веселий Кут та Станіслав Майоренко із с. Антонівка.

Процес встановлення у місті Шпола пам’ятного знаку учасникам бойових дій на Сході України у місцевої влади зайняв майже два роки. Ініціаторами створення монументу стали учасники бойових дій ООС/АТО.

Благоустрій навколо пам’ятника продовжать удосконалювати. З часом на стіні, поза скульптурою воїна-захисника розмістять світлини із загиблими героями Шполянщини.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору