У Шполі жінка побила школяра, бо в її доньку хтось влучив сніжкою

02 грудня 2021, 12:15

У Шполі жінка сплатить штраф та моральну і матеріальну компенсацію за те, що побила школяра. Вона подумала, що саме він влучив сніжкою у її доньку. Жінка так побила неповнолітнього, що у нього діагностували рану верхньої губи, травму на переніссі та струс мозку.

Про це йдеться у вироку Шполянського районного суду Черкаської області від 26 листопада.

За словами жінки, неприємний інцидент трапився 8 лютого 2021 року. Її донька розповіла, що хтось із хлопців влучив у неї сніжкою. Тоді жінка вибігла на вулицю, де побачила компанію підлітків. Коли вони почали розбігатися, жінка наздогнала одного з утікачів. Однак, за її словами, не била його, а хлопець сам послизнувся та травмувався. Згодом жінка перепросила в потерпілого, бо донька розповіла, що це не той хлопець, який кидався сніжками.

Водночас потерпілий розповів, що саме йшов зі школи, коли на нього накинулась жінка, оскільки інші хлопці розбіглись. Після того, як жінка побила його, він прийшов додому та все розповів батькам.

Як з'ясувалось під час суду, хлопець, який насправді кидався сніжками, зізнався про це жінці і перепросив, але втік, коли побачив, що вона агресивна.

Підозрювана під час судового засідання заявила, що не вважає себе винною та попросила вибачення у підлітка та його батьків. Суд визнав жінку винною та присудив їй 1700 грн штрафу. Також вона повинна сплатити потерпілому 7228,20 грн моральної та матеріальної компенсацій. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору