У Шполі від імені мера шахраї намагаються купувати будинки

10 листопада 2022, 12:41

У Шполянській територіальній громаді зафіксували декілька випадків, коли шахраї використовували ім’я очільника міської громади.

"Зловмисники телефонували певним жителям громади з невідомого номера і представлялись міським головою та пропонували здійснити купівлю-продаж будинку чи квартири, які купую особисто я або міська рада. Далі просили перерахувати кошти на їхню карту для оформлення документів стосовно продажу зазначеного майна", - розповів міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко.

Таким чином, використовуючи довіру до голови тергромади, шахраї викликати у потерпілих впевненість у вигідності передачі майна правопорушнику. Про ці факти вже повідомлено поліцію.

"Нікому не повідомляйте свої персональні дані та у жодному випадку не розголошуйте номер картки, ПІН та CVV-код стороннім особам. Якщо ви потрапили у подібну ситуацію, прошу перевірте інформацію, телефонуйте до міської ради за мобільним номером 097 801 25 11. Про всі випадки вчинення шахрайських дій обов’язково повідомляйте поліцію", - радить Кравченко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору