У селі Руська Поляна 2 роки немає дитячого садка: люди вимагають відкрити хоча б один

26 березня 2024, 10:45

У селі Руська Поляна просять відкрити дитячий садок, бо за 2 роки там жоден не працював. Відповідну петицію зареєстрували на сайті Черкаської міської ради.

Авторка звернення Каріна Ткаченко обурюється, що голова громади начебто не пояснює, чому не вирішується проблема.

"На жаль, село Руська Поляна вже 2 роки не має дитячого садочку. Це є великою проблемою для такого великого села, автобуси щоранку наскільки переповнені, що залізти в них з маленькими дітьми є великою проблемою. Сільський голова не дає пояснення, коли та чому не можуть відкрити хоча б 1 садочок", - пише жінка.

Очільник Руськополянської громади Олег Гриценко у коментарі Про все розповідає, що відкриття дитсадка є в планах.

"Я не можу публічно давати відповідь на це через безпеку, - говорить Гриценко. - Водночас ми націлені, що 1 вересня відкриємо заклад, але не все залежить від місцевого самоврядування. Є певні чинники, які можуть вплинути на процес. Тому ми займаємося цим питанням. У Геронимівці садок у нас працює. У трьох дитсадках цього року робитимуть капітальні ремонти. Наразі розробляється пакет документів. Якби ця жінка була справжньою жителькою нашої громади, то вона б знала всю необхідну інформацію".

Чоловік запевняє, що місцеві жителі володіють всією необхідною інформацією щодо певних проблем громади. Претензію авторки петиції щодо відсутності пояснень від очільника, він називає неправдивою.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Лариса :

Так в нас цілий рік і в школах діти не навчались !! Тільки онлайн !!! І мешканці знають чому !!!!
І в садочках така ж причина !!!
Такий вереск підняли !!!
Якби ж це була найбільша проблема на сьогодні !!!!
Знайшли на чому хайп зробити !!!
Краще розкажіть як влада Черкас хоче забрати землі в нашої громади !!!!! Вже мер Бондаренко всі землі, що належать Черкасам, розпродав і своїм родичам пороздавав ??!! Тепер за наші взялися ? Все мало? Не нажретеся ?? А дитсадком вирішили увагу відвернути ??? Остогидли вже криси тилові !!!
За що наші діти своїм життям ризикують і віддають його ?¿!!

Вгору