У Саакашвілі відреагували на розгром табору хасидів в Умані

08 вересня 2015, 15:29

1

Радник голови Одеської обласної державної адміністрації Саша Боровик прокоментував єврейський погром, який у суботу, 5 вересня, влаштували 30 молодих людей у ​​таборі хасидів в місті Умань Черкаської області.

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, інформує Апостроф.

"В Умані група з тридцяти молодих людей із столярними інструментами напала на табір хасидів. Невідомі зруйнували паркан і пообіцяли знести наметове містечко. Вольтеру приписують фразу:" Ваша думка про мене може бути ворожою, але за те, щоб вона існувала, я готовий віддати своє життя ". Насправді це був не сам Вольтер, а його біограф, яка в книзі" Друзі Вольтера "намагалася узагальнити його філософію і головний принцип епохи Просвітництва. Епоха, яка у нас ще тільки попереду. Нам багато за що ще доведеться вибачитися перед євреями - погроми, роль у таборах і гоніннях. Тепер ще й за це - без толерантності не буде просвітлення", - заявив Боровик.

Напад на хасидів відбувся за лічені дні до початку масового паломництва хасидів до своєї святині - могили Цадика Нахмана і святкування Нового року - Рош Ха-Шана.

Тридцять осіб із столярними інструментами прийшли в табір хасидів і почали руйнувати все довкола - були повалені стовпи електропередачі та побиті камери спостереження, передає "ТСН".

Погромники заявили, що повернуться через три дні, в день заїзду перших паломників. Керував нападниками чоловік, якого місцеві називають Вуля.

Нагадаємо, торік в Умань на святкування іудейського нового року Рош Ха-Шана приїхало більше 20 тис. Хасидів-паломників.

Поділитись

Коментарі

Вгору