У прокуратурі провели конкурс дитячих малюнків

04 грудня 2017, 20:16

«Я маю мрію» - під такою назвою напередодні та з нагоди професійного свята  проведено конкурс малюнків серед дітей працівників прокуратури Черкащини, присвячений Дню працівників прокуратури.

Метою заходу, який за ініціативи керівництва прокуратури області проводиться кілька років поспіль, є залучити дітей до творчості, навчити, розвинути, подарувати гарні емоції, розкрити художні здібності й смак, а також відзначити їхній творчий потенціал.

Конкурс дитячих малюнків у стінах прокуратури Черкаської області став дійсно традиційним, цьогоріч в ньому взяли участь більш як 250 дітей працівників прокуратури Черкащини віком до 17 років. Це в черговий раз підтверджує, які творчо активні наші діти.

Юні художники відтворили в малюнках яскраве різноманітне розуміння та власне бачення своїх мрій і думок. Індивідуальні оригінальні авторські роботи у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.

Творче завзяття кожної дитини було винагороджено грамотою та подарунком від профспілкової організації, серед яких художні набори та знаряддя художників, які вручав в урочистій обстановці прокурор області Сергій Овчаренко.

Вітаючи учасників конкурсу, очільник відомства подякував всім хлопчикам й дівчаткам, які брали  участь у конкурсі, за ініціативність і натхнення та відзначив, що всі малюнки відрізнялися яскравістю, сонячністю, добротою, а іноді несподіваністю.

Нехай мрії та бажання наших дітей, над якими вони розмірковують з малих років, обов’язково збуваються, а молодь зростає свідомою та відповідальною!

Наприкінці заходу задоволені діти отримали нові приємні враження та ділилися своїми мріями, роздивляючись власні малюнки, з яких вони взнали багато цікавого один про одного.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Вгору