У прокуратурі порахували, скільки вдалося вирішити скарг черкащан

17 липня 2015, 07:31

82

За перше півріччя 2015 року до органів прокуратури області надійшло 6800 звернень громадян, юридичних осіб, організацій та народних депутатів України. З їх числа вирішено по суті понад 4600 звернень, в тому числі 248 - від народних депутатів України.

Переважно звернення стосувались питань досудового розслідування, з яких  більшість про дії та бездіяльність слідчих органів внутрішніх справ, представництва інтересів громадян і держави в суді та з інших напрямків прокурорської діяльності.

Понад 2 тисячі скарг належали до компетенції інших органів влади та контролю, у зв’язку з цим відповідно до чинного законодавства були надіслані для вирішення за належністю.

Протягом вказаного періоду в органах прокуратури області на прийомі побувало майже 2 400 громадян, з яких 600 прийнято прокурорами різних рівнів.

Особисто до прокурора області звернулися 134 мешканці регіону, у тому числі і за місцем їх роботи та проживання. У кожному конкретному випадку, за наявності підстав та в межах компетенції вживалися заходи з метою реального поновлення законних інтересів заявників.

Прокуратурою області постійно здійснюються організаційні заходи, спрямовані на недопущення порушень щодо порядку та строків розгляду звернень, а також випадків їх безпідставного відхилення.

Коментарі

Вгору