У популярному шоу черкащанка змінила образ і прорекламувала кашу (відео)

30 листопада 2017, 09:14

Фото 1plus1.ua.

У новому випуску проекту "Модель XL" черкащанка Ольга Євса перевтілилась у новий яскравий образ, прорекламувала кашу і вийшла на дефіле перед найдорожчою людиною, інформує vikka.ua.

Найкращі майстри України, серед яких сестра відомого мандрівника Дмитра Комарова Ангеліна, створили нові образи дівчатам, що стане поштовхом для їхньої майбутньої кар’єри. Не всі учасники залишились задоволеними змінами, проте Оля була у захваті. "А-ля білявка, але тоді, коли потрібно", – прокоментувала дівчина образ.

Фото 1plus1.ua.

Вперше черкащанка брала участь у рекламній зйомці у стилі пін-ап. Дівчина намагалася продати кашу, проте судді розкритикували і пози, і міміку лиця Олі. Через це вона опинилася за крок від вильоту із шоу.

Фото 1plus1.ua.

Фінальним випробуванням був перший професійний показ колекції бренду від Олени Голець для жінок із пишними формами. Це завдання виявилось найвідповідальнішим, адже серед глядачів були присутні особливі гості – рідні учасниць. Ольгу Євсу приїхала підтримати її мати. Дівчина втратила двох сестер через лікарську помилку, тому з матір’ю у неї дуже близькі стосунки.

В образі вільної жінки, яка ні про що не думає та у якої все добре, Оля краще презентувала одяг, ніж суперниця. Це й допомогло черкащанці залишитись у шоу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору