У поліції спростовують заяву Фреймут про Черкаси

07 листопада 2016, 19:41
Фото: Про Все

Фото: Про Все

Інформація про те, що місто Черкаси одне з найнебезпечніших міст України не відповідає дійсності.

"Ця інформація була озвучена журналістом в рамках запису телепередачі «Інспектор Фреймут» під час зустрічі з мешканцями міста Черкаси. Висновок журналіста є безпідставний та ґрунтується виключно на власному переконанні.

Варто зауважити що протягом останнього часу жодної заяви, звернення чи повідомлення про кримінальне правопорушення від команди програми «Інспектор Фреймут» до поліції Черкащини не надходило", - зазначають у прес-службі ГУНП в Черкаській області.

Нагадаємо, 5 листопада відома телеведуча Ольга Фреймут у рамках зйомки програми «Новий інспектор Фреймут. Міста» вручила міському голові Черкас Анатолію Бондаренку відзнаку «Гордість міста», зазначивши, що в цілому місто їй сподобалось, якщо не звертати уваги на окремі негативні аспекти результатів інспектування.

Крім цього, перевірка телеведучою діяльності поліції призвела до того, що її саму оштрафували за хибний виклик спеціальних служб.

Водночас візит відомої телеведучої Ольги Фреймут до Черкас викликав бурхливу реакцію черкащан в соціальних мережах. І, якщо одних отримана Черкасами відзнака порадувала, то інші поставили під сумнів об’єктивність, а головне, професійність проведеної телеведучою перевірки міста.

Коментарі

Вгору