У поліції повідомили, хто “мінував” Черкаси

12 червня 2019, 16:49

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" повідомив перший заступник голови у Національна поліція України В'ячеслав Аброськін. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швейцарський слід: з’явилися несподівані версії про те, хто “мінує” Черкаси. - Терористичні угрупування РФ не припиняють спроби дестабілізувати ситуацію в нашій країні. Від цих жахливих дій терористів щоденно страждають тисячі звичайних громадян нашої країни. Працівники поліції змушені реагувати на кожне таке повідомлення й наші люди по різному ставляться до цього, інколи із підтримкою, інколи із чварами, але, незважаючи ні на що, ми маємо перевіряти кожне звернення, - написав він.

Більшість повідомлень про "замінування" в Черкасах та інших містах країни надходили на електронні адреси різних організацій та підприємств з  поштового сервісу з присвоєною ІР-адресою у вказаний часовий період, яка належить ТОВ, що зареєстровано в РФ.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" повідомив перший заступник голови у Національна поліція України В'ячеслав Аброськін. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швейцарський слід: з’явилися несподівані версії про те, хто “мінує” Черкаси.

- Терористичні угрупування РФ не припиняють спроби дестабілізувати ситуацію в нашій країні. Від цих жахливих дій терористів щоденно страждають тисячі звичайних громадян нашої країни. Працівники поліції змушені реагувати на кожне таке повідомлення й наші люди по різному ставляться до цього, інколи із підтримкою, інколи із чварами, але, незважаючи ні на що, ми маємо перевіряти кожне звернення, - написав він.

Нагадаємо, що в період із 17-го травня по 12 червня в Черкасах вже шість рази "мінували" різні будівлі, лікарні, ТРЦ. Щоразу кількість замінованих об'єктів варіювалася від 13 до 34-х.

Останнього разу довелося евакуювати з житлових будівель та лікарень людей, проте "мінування" виявилися хибними.

Нагадаємо, останній раз повідомлення про "замінування" понад об'єктів у Черкасах надходило 10-го червня.

Читайте також“Знепритомніла у залі суду”: дівчину, що “замінувала” обласну поліцію та “Кооператор”, взяли під варту.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору