У парку Перемоги для маленьких черкащан влаштували свято (фото)

29 травня 2019, 17:00

З 10-тої ранку парк Перемоги наповнився дитячим сміхом. Малеча дружно надувала повітряні кульки, а дитячі колективи народної творчості у вишиванках уже готувалися до виходу на сцену. Навіть невеличкий дощ перед початком дійства не зіпсував святкового настрою. Сьогодні близько 150 дітей з Черкаського району завітали до міста, щоб взяти участь у святковому заході до Дня захисту дітей. 

Вже об 11-тій годині дійство розпочалося. Діти, які приїхали разом із батьками майже з половини сіл району, затамувавши подих, сіли перед сценою, в очікуванні свята. Гостей розважали українськими піснями та запальними танцями. Атмосферу свята у парку створювали різнокольорові кульки, а сміх малюків додавав позитивного настрою.

Після урочистої частини малеча безкоштовно каталася на атракціонах, ласувала смаколиками, а по завершенні - усі вирушили на екскурсію до зоопарку.

 

 

- Мені це свято дуже подобається, бо в зоопарку ще ніколи не була, а ще я дуже хочу покататися на атракціонах, - розповідає семирічна Аліна.

Такий захід відбувається вже близько 20 років і завдяки спонсорам діти черкаського району можуть щороку відпочивати та отримувати приємні враження й подарунки.

- Останні два роки головним спонсором заходу є народний депутат України Владислав Голуб. Саме завдяки йому для маленьких черкащан вдалося приготувати святковий стіл та влаштувати веселощі, - розповіла  голова комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт Черкаського району Ніна Вурсіченко.

Наприкінці свята діткам бажали веселих канікул, а мамам представники влади подарували квіти.

- Було дуже цікаво та смачно, хочу тут подовше побути, - ділиться враженнями восьмирічний Максим.

Коментарі

Вгору