У парку 50-річчя байкери виліпили зі снігу мотоцикли і ДАІшника

12 лютого 2014, 20:38

Дивовижні скульптури створила у черкаському парку компанія місцевих байкерів. Вони вирішили не нудьгувати, чекаючи сухого асфальту, та осідлали мотоцикли… власноруч зліплені зі снігу, пише Vechirka.net.

– Приїхали із друзями у парк 50-річчя. І ось, придумали собі таку забаву. Спочатку дівчата зліпили сніговика-даішника. А потім ми вирішили: якщо даішника зліпили, то куди ж без мотоциклів? – розповідає черкащанин Максим Безсонов.

На створення «мотосніговиків» пішло дві-три години. Щоб зробити їх кольоровими, байкери використали розбавлену художню фарбу. А замість керма встановили гілку, схожу за формою. Їхнє творіння привернуло увагу багатьох черкащан, які з інтересом розглядали скульптури і фотографувалися.

– Ми за спеціальністю електрики, професійних навичок ліпити скульптури чи малювати не маємо. Зате давно займаємося мотоциклами, перебрали їх до гвинтика і добре знаємо їх будову. Тому ліпити було нескладно, – каже Максим.

Простояли сніговики лише кілька днів, оскільки сніг почав швидко танути. Проте байкери, навпаки, радіють: це значить, що скоро вони зможуть пересісти на справжні мотоцикли…

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору