На Черкащині назвали найкращих спортсменів 2013 року

13 лютого 2014, 09:07

Обласне управління у справах сім’ї молоді та спорту спільно з відділенням НОКу назвало лауреатів спортивного року Черкащини. Урочиста церемонія відбулася сьогодні в черкаському Будинку вчителя. Переможців визначали відразу у чотирнадцятьох номінаціях. Цікаво, що саме голосування членів експертної комісії відбулося ще наприкінці грудня. Кращих з кращих обирали 16-ть членів комісії, інформує «Черкаський Спорт».

Традиційно найінтригуючими номінаціями цього вечора були «кращий спортсмен» та «спортсменка», «тренер» і «команда року».

Було прийняте рішення називати відразу трьох «кращих», причому самі учасники не знали хто з них набрав найбільшу кількість голосів під час голосування. Однак ми оприлюднимо точні цифри голосів. Так кращим спортсменом року став боксер Олег Прудкий, за якого проголосували всі 16 членів комісії. Це ж звання отримав і снайпер – Сергій Куліш (15 голосів), третім став легкоатлет – Денис Нечіпоренко (5).

Серед кращих спортсменок переможницями стали легкоатлетка Валерія Семенькова (14 голосів), фехтувальниця Марина Семенько (14) та Дар’я Шаріпова (кульова стрільба).

Найкращо командою року було визнано чемпіонів України та бронзових призерів юнацької Євроліги - «Черкаські Мавпи-96» (11 голосів), команду ШВСМ з хокею на траві (10) та пару пляжних волейболістів Булатецький-Романенко (6).

Серед кращих меценатів був Володимир Лашкул (14), Андрій Більда (13) та Віталій Войцехівський (6).

- Спорт є тією силою, яка об’єднує громадян України, незалежно від їх політичних уподобань, статі чи місця проживання. Спортсмени навіть у найскладніші часи займаються своєю справою самовіддано. Довела це і Віта Семеренко. Адже на цьогорічних зимових Олімпійських іграх ми отримали медаль, чого не вдавалось останні 8 років, - інформує депутат міської ради, член НОК України, президент Федерації триатлону України Андрій Більда.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору