У парках і скверах Черкас висадять сотні дерев

11 березня 2014, 16:18

 

У парку 50-річчя, що в Черкасах, тривають роботи з видалення аварійних та сухостійних дерев. Таких, згідно з проведеним восени експертним обстеженням, у цьому парку виявлено 114 одиниць.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Начальник відділу екології департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Володимир Гусаченко розповів, що замість аварійних дерев будуть висаджені нові саджанці: близько 120 – дуба звичайного, 100 – сосни звичайної та 50 саджанців ялинки звичайної.

– Варто зазначити, що за кожним саджанцем передбачено постійний догляд та полив. Цим питанням опікуватиметься КП «Дирекція парків» (яке зараз займається видаленням аварійних дерев, після чого – на їх місці замість знесених висадять нові), а також обслуговуюча організація-переможець тендеру на виконання зазначених робіт, – повідомив Володимир Гусаченко.

За його словами, відповідні роботи у парку 50-річчя планується завершити впродовж найближчих двох-трьох тижнів.

Разом з тим цього року не лишаться без уваги і решта парків та скверів нашого міста. Зокрема, вже проведено тендер з висадки дерев та кущів на території таких зелених зон Черкас.

До кінця березня буде укладено договір з переможцем конкурсних торгів. А вже з квітня розпочнеться безпосереднє виконання запланованого обсягу зазначених робіт у парках та скверах нашого міста.

Володимир Володимирович відзначив, що, крім цього, у зелених оазах Черкас, які традиційно приваблюють багатьох черкасців та гостей нашого міста для відпочинку родинами, заплановано додаткові роботи з висадки дерев та кущів.

Зокрема, у парках та скверах Черкас впродовж березня-квітня будуть висаджені такі різновиди зелених насаджень: калина декоративна (щеплена) – 150 кущів; бузок декоративний (щеплений) – 100 кущів; чагарники листяних порід (бирючина – 80 шт., спірея – 100 шт., форзиція – 50 шт., стефанадра – 20 шт., ялівець в асортименті – 100 шт.); дерева хвойних порід, туя в асортименті – 25 шт., дерева листяних порід, сакура (щеплена) – 15 шт., кущі троянд – 500 шт.; тюльпани – 7,5 тисяч штук (будуть висаджені восени).

Головний еколог Черкас наголосив, що цього року на території нашого міста також заплановано висадити: 1230 дерев листяних порід з глибою ґрунту, 325 дерев хвойних порід з глибою ґрунту, 2240 саджанців чагарників листяних порід, 812 саджанців чагарників хвойних порід. А також – 1325 кущів сортових троянд, близько 7,5 тисяч тюльпанів та облаштувати газон на 177,5 сотках.

Коментарі

Вгору