У Палаці молоді відкрилась унікальна фотовиставка

28 жовтня 2016, 19:32

IMG_7566

Палац молоді продовжує відкривати нові імена. Фотовиставка юної вісімнадцятирічної Анни Сенченко розмістилася у холі закладу, який спеціально оформили на кшталт театральної сцени без куліс, зануривши глядачів у театральне дійство присвячене Всеукраїнському фестивалю аматорських театрів "FORTUNA_FEST", що проходив у вересні цього року в Черкасах.

Виставка триватиме до 11 листопада 2016 року, а на її закритті автор пообіцяла безкоштовну фотосесію усім бажаючим.

– Фестиваль аматорських театрів – знахідка для акторів початківців, який надав можливість підвищити рівень акторської майстерності, поспілкуватися із колегами і налагодити творчі контакти. Він проходив у стінах Палацу молоді вперше і ми маємо надію, що він стане традиційним. А тому, відкривачи сьогодні фотовиставку, хочемо ще раз поділитися з нашими глядачами тими позитивними емоціями, які вирували під час його проведення, – зазначив директор Палацу молоді Нодарі Росопідзе, наголосивши, що тематичні виставки тут діють щомісяця.

IMG_7350_1

Фотовиставка розділена на зони, де відтворені події від початку роботи Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів "FORTUNA_FEST" і закінчуючи останнім днем, коли для учасників була проведена екскурсія нашим містом, яку провів директор Черкаського міського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини Михайло Сиволап. Особлива увага приділена портретному фото.

– Фестиваль надав мені можливість побачити через об’єктив те, чого люди не бачать в звичайному житті, а найбільше люблю погляди людей, їхні емоції, оскільки у повсякденні ми не взмозі зупинити час та затримати увагу на якійсь дії, ми бачимо безперервний процес. Надаю перевагу психологічному портрету. Погляд передає найбільш сокровенні людські якості, – розповіла автор фотовиставки Анна Сенченко, яка навчається на четвертому курсі Канівського коледжу культури і мистецтв кінофотовідеосправі.

IMG_7427

За інформацією прес-служби департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору