У найближчі вихідні черкащани вже відчують справжню весну, – Постригань

29 березня 2018, 14:13

Атлантичне тепло надходить на Черкащину і вже в найближчі вихідні в області відчуємо справжню весну, денні температури підвищуватимуться до +15..18°. До наступного тижня в регіоні не залишиться снігу, а грунт продовжить відтавати.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

- В нічні години теж прогнозуються хоч і невисокі, проте позитивні температури. Тому автомобілісти зможуть вже за тиждень-півтора перейти на літні шини. Поспішати це робити вже зараз не варто, адже на думку експертів, оптимальний час для «перевзування» автомобіля коли середньодобова температура повітря становитиме 5-6° тепла, коли літні шини стають ефективними при гальмуванні. Хоча у вітчизняному законодавстві відсутні обмеження та відповідальність за використання зимових шин у літній час, однак крім збільшеного споживання пального це ще й істотно впливає на керованість автомобіля. Тому не варто нехтувати власною безпекою та безпекою інших учасників дорожнього руху, - зауважив Віталій Постригань

Вгору