У “Нафтогазі” пояснили, як повернути гроші, заплачені попередньому постачальнику

20 липня 2022, 13:25

Попередні постачальники газу виставили рахунки за попередній період, хоча з 1 травня 2022 року понад 10 млн українських домогосподарств отримують газ від ГК «Нафтогаз України». На жаль, чимало людей сплатили травневі суми за ненадані послуги попереднім постачальникам. Саме тому ГК «Нафтогаз України» інформує клієнтів, як повернути переплату.

Нагадаємо, що гроші всіх жителів Черкас і Умані, заплачені за газ за травень, пішли відповідно "Черкасигаз збуту" і "Уманьгаз збуту", а мали піти "Нафтогазу". Це тому, що Кабмін з 1 травня змінив усім нам постачальника, тож ми платили старому постачальнику. Відповідно, за травень за газ доведеться платити ще раз - тепер уже "Нафтогазу".

Кому платити за газ? 

З 1 травня 2022 року понад 10 млн українських домогосподарств отримували газ від Нафтогазу. Саме тому, рахунки за спожитий газ у попередньому періоді мають бути оплачені до ГК «Нафтогаз України». 

Є інформація, що переплата від попереднього постачальника буде автоматично переведена до ГК «Нафтогаз України», вірно?  

На жаль, дієвого механізму щодо переводу коштів між компаніями не існує.  

Що робити з переплатою?  

Ми радимо кожному клієнту звернутись до попередньої газопостачальної компанії та написати заяву на повернення переплати. Зазвичай до заяви на повернення коштів платнику необхідно додати копію паспорта, ідентифікаційного номера та повних банківських реквізитів власного карткового рахунку (з зазначенням IBAN, МФО, ЄДРПОУ банку). Вищевказані документи необхідно надіслати за адресою для листування попереднього постачальника. Для більш точної інформації щодо переліку документів для повернення переплати рекомендуємо звернутися по попереднього постачальника. 

Коли повернуть переплату?  

Попередня газопостачальна компанія протягом 14 (максимально 30) календарних днів, має надати вам відповідь та повернути переплату. Проте в умовах воєнного стану терміни повернення можуть бути інші. 

Контакт-центр:   
+380 66 300 28 88   
+380 98 300 28 88   
+380 93 300 28 88

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Сергей :

Украли деньги у населения автоматически , и верните автоматически .

Анатолій :

Цілком згоден. В усіх є особові рахунки, то нехай і перекидають самі собі. До чого тут люди, які сплатили, а з них вимагають платити ще раз. Хто заварив цю кашу нехай і розгрібає. Це для них не тяжко, тим більше в часи цифрової трансформації.

Валентина :

А Газзбут не може зарахувати ці кошти за розподіл газу? Чому у нас звикли знущатися над народом? Тільки 5 липня проінформували нас про зміну постачальника! Тепер в Газзбутах скажені черги! Пенсіонери стоять до втрати свідомості!

Ол га :

Печально , но факт на лицо , очередная афера .

Віта :

Нехай влада .бере і плате ,з свого карману,якщо тримають на роботі безстрокових???

Константин :

Тварі! Люди знову обдурені та обібрані. Нова афера року. І все ніби то законно у них як завжди. Те не змогли, те не встигли. У країні війна, а їм якби тільки нажитися на горі

яків миколайович :

НЄ ШМАГЛА, НЄ УСПЄЛА і ПРО*БАЛА на мові карного кодексу називається злочинна недбалість, – ст. 367 ККУ.
НАДУРИЛА, ВИДУРИЛА і ВКРАЛА – називається шахрайство, ст 190 ККУ.

Stella :

Смішний коментарій.
Звичайно нормальний бухгалтер все може зробити без втручання платників.

Юрій :

До яких пір буде цей бардак,нехай працівники обох сторін піднімуть свої сраки з теплих місць і переведуть гроші на нові рахунки,нехай відпрацювать свої не малі зарплати

Анатолій :

Незаконно отримало плату за споживання газу – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ” (ТОВ “ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ”) ЄДРПОУ 39672471 ЗАСНОВНИКОМ ЯКОГО Є ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ “ЧЕРКАСИГАЗ”,
Країна резиденства: Реюньйон, Місцезнаходження: Україна, 18000, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГРОМОВА, будинок 142, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 500000,00, яке немає навіть коду ЄДРПОУ, тобто сплачує податки в офшорі. Інформація про кінцевого бенефіціарного власника цієї юридичної особи відсутні а також ВІДСУТНІ ОСОБИ, ЩО ВОЛОДІЮТЬ 25 ЧИ БІЛЬШЕ ВІДСОТКІВ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ТОВАРИСТВА. Для того щоб приховати подання такої інформації СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ ТОВАРИСТВА просто розбивається по 20%.
Довідка – Реюньйо́н (фр. La Réunion, рею. креол. La Rényon) — французький острів у групі Маскаренських островів в Індійському океані за 650 км на схід від Мадагаскару … ТОБТО ОФШОР.
Більша частина людей не захоче гратися в гру “напиши заяву”. Тому величезна сума із сімома нулями залишиться тим хто замутив цю сферу.
Це

Ольга :

Це що виходить,що платить вчасно не треба?????
Ті ,що вчасно заплатили,тепер на голову собі проблему мають.

яків миколайович :

Нафтогаз постачає газ черкащанам з 1 травня? А чому він не повідомив про це черкащан, та не надав вчасно рахунки для оплати? Чому ділки з облгазу виставили черкащанам фіктивні рахунки, і що каже з цього приводу зебільна прокурватура? Чи з нею теж поділтилися, як і з чиновниками? Розвели бардак в державі, і ні до чого тут війна. Тут просто ділки при владі нахабно пограбували народ. Треба питати з Табурця, Скічка та Бондаренка. Наші воїни зараз захищають Україну. А тилові щурі тим часом грабують сім’ї воїнів!

Саша :

Вiшати.падлюк iбуде порядок

Наталія :

СУПЕР!!!

Сергій :

Як перевели атоматично .так автоматично і кошти переведіть ато люди займають черги з 5 ранку .робітники уманьгазу грубять клієнтам доводячи тих до інфарктів .

Діна :

Нафтогаз являється правонаступником. Отже – кошти ,сплачені попереднику, автоматично повинні перейти правонаступнику. А нас знову хочуть надурити.

Микола :

Нас Нафтогаз України завчасно (за 3 місяці ) не попередив про зміну постачальника , тому нехай розбирається сам з ” попередниками ” .

Наблюдательний :

А що буде якщо я не сплчу за травень.?????

Вера :

Пусть эти деньги будут потрачены,на очередной завтрак,чтобы они не умерли с голоду

Лена :

Це тільки в нашій країні може таке бути..

Світлана :

Як може бути другий постачальник газу,якщо у мене бід хатою таж сама труба по якій іде газ. Дурдом.

Людмила :

Це робиться дуже просто, було б бажання. Проста бухгалтерія повернення коштів. Або переведення новому постачальнику. Багато людей відмовляються стояти в чергах цілодобово і дарують свої кровні мільйонерам. Особливо люди із сіл, куди не ходить транспорт. Більше доведеться витратити на таксі, ніж повернути. На те і розраховано. Думали б про людей, не присилали б квитанції і попередили б.

Віталій :

Що означає, не існує дієвого механізму для
переводу коштів між компаніями, а 10000 абонентів в середньому по 40 грн.це як?

Любов :

Прошу перекинути гроші з Львівгазу на Нафтогаз, так як Ви це самі зробили з рахунками, так і зробіть з коштами. І взагалі причім тут люди, які чемно заплатили за газ, що хочете те витворяєте без людей і без попереджень , а те що потрібно зробити, цього не робите. До яких пір буде бардак у нашій державі, та ще й в час війни??? Ви думаєте, що Вам все можна? Схаменіться, пора задуматися над собою і своїми вчинками. Зупиніться на мить і наверніться. За кожне слово і кожен поступок потрібно буде відповісти, і не тільки, але і спокутувати…

Ганна :

Доброго дня , це стосується і сіл Черкаської області , району чи ні , а тільки м.Черкас . Чуму неуточнюєти?

Тетяна :

Шановні посадовці, не знущайтеся над українцями! Під час війни це просто злочин! Накосячили, недопрацювали, а можливо хтось це спеціально для дестабілізації створив таку ситуацію, шукайте винних! Не перекладайте це на плечі простих людей. Розказуєте про державу у смартфоні, а перевести переплату на нові особисті рахунки, чомусь виявляється неможливим. Навіщо допускати величезні скупчення людей у такий важкий час? Що це?

Надежда :

Как сумели зачислить деньги так , будьте добры, перечислите другой организации. Это не сложно для вас , всё электронное. Так , что давайте возвращайте деньги тому кому положено.

Надежда :

Как получили, так и перечисляйте и ничего сложного нет. Верните деньги действующей организации. Всё будет хорошо.

Сідонія Тащук :

У нас давно все комп’ютеризовано,чому не заблокували старого поставщика газу щоб не йшла оплата на його рахунок?Чому вчасно не попередили населення про нового поставщика?Ваші проблеми як забрати кошти,лишіть людей у спокої.це все ваша провина,вирішуйте її самостійно.

Іван :

Яка влада такі закони

Ольга :

Чому людей не попередили, що з 1 травня інший поставщик газу . Привикли красти у людей. Де людям брати кошти, багато хто зостався без роботи, а у пенсіонерів мізерна пенсія. Це проблеми не людей.

виталий :

какаго черта я буду бегать за возратом денег казнокрады пускай между собой разбираются

Микола Макарович :

Ви при своєму розумі, чи вже зовсім зЇхали з глузду? Як бабулька віком 80-90 років буде повертати кошти?!! Вам, звичайно, “западло” потурбувати фірташа з його компанією працівників, які зобовязані, підкреслюю – зобовязані провести операцію по поверненню коштів, згідно ЕІС-кодів тасклавши відомість платників.

Олександр :

Це по всій Україні так.Будемо звертатись до УКЦ \урядова лінія\

Олександр :

Де уряд, верховна рада,що дозволяють знущатись з людей?

дае :

в умовах воєнного стану за мородерство растрел

света :

они не могут вернуть автоматически, они их уже разделили, я боролась. мне сказали в суд обращайтесь!!!

Вгору