У міжміській маршрутці у черкащанки вкрали багаж (відео)

13 лютого 2018, 17:44

У черкащанки, яка їхала із Черкас до Харкова, вкрали багаж у маршрутці. При чому сумку злодієві віддав сам водій, розповідає  ТРК Україна.

Юлія їхала до чоловіка в Харків маршруткою із Черкас. Її багаж водій відніс у кінець салону. Та яким же був шок пасажирки, коли у пункті призначення свої речі вона не знайшла.

- Підійшов якийсь чоловік, сказав мені треба темно-синя сумка. Водій йому й каже - темно-синьої немає є дві чорні, вам яку велику чи маленьку? Той каже давайте маленьку. Це була наша сумка, яку водій, фактично, за 50 гривень як передачу віддав, - розповідає потерпіла Юлія.

Пасажирка оцінює суму збитків щонайменше у 50 тис. гривень.

- Були телефони, вай-фай роутер, зарядні пристрої до телефонів і всі документи сім'ї, - каже пасажирка.

Маршрутки до Харкова прямують з центру міста. Водії на маршруті назвати фірму перевізника відмовляються. Журналістам вдалось додзвонитись до представника перевізника, автобусом яким мандрувала Юлія. Та на фірмі кажуть - винен водій, його вже було покарано і звільнено.

Проти водія відкрито два кримінальні провадження за фактом крадіжки і службової недбалості. Спілкуватись із постраждалою він не хоче. Хоча спочатку, каже Юлія, обіцяв відшкодувати збитки.

Аби уникнути подібних проблем юристи радять користуватись послугами перевірених перевізників і обов'язково вимагати квиток. Якщо ж багаж таки зник, слід зібрати покази свідків і скаржитись на горе-перевізників у Спілку захисту прав споживачів та подавати в суд.

Коментарі

Сергей сказав:

А при чем здесь водитель и на каком основании на него завели дело. Он баранку крутит почему он должен следить за вещами?

Нестор сказав:

Яким треба бути нерозумним, щоб в сумку класти документи сім”ї й мобільні телефони ???? Та ще й віддавати цю сумку з поля власного зору!

Вгору