У місті на Черкащині відкриють Центр підтримки підприємництва

27 жовтня 2019, 17:10

Виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про співпрацю з офісом розвитку малого та середнього піприємництва (SMEDO). Це – громадське об’єднання, що виступає в ролі консультативно-дорадчого органу при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Результатом співпраці стане відкриття Центру підтримки підприємництва у Золотоноші.

Про це інформує видання "Золотоноша" з посиланням на начальника управління економіки Вікторії Остроглазової.

За словами посадовиці, консультантами центру стануть саме спеціалісти управління економіки. Також для зручності містянам та громадянам, які мають намір відкрити власну справу, консультації надаватимуться і в ЦНАПі.

– Наразі триває узгодження меморандуму про співпрацю. Нині є адаптована до місцевих дозвільних органів дорожня карта майбутніх підприємців для відкриття власної справи. Платформою можуть користуватися усі без винятку, а посилання на нього можна знайти на офіційному веб-сайті. Інформація там цікава не тільки початківцям, а й підприємцям, які вже ведуть бізнес. Юристи та адміністратори сайту Start Business Challenge, зробивши аналіз всієї законодавчої бази України, сформували чіткий перелік дозвільних документів (погоджень, висновків, актів тощо) та надають повну інформацію про необхідний пакет документів для ведення того чи іншого бізнесу, – розповідає Остроглазова.

Система поставить ряд питань для формування моделі майбутнього бізнесу. В результаті користувач отримає чітку інструкцію, скільки потрібно отримати дозвільних документів та куди звертатися, який КВЕД відкривати та інші корисні поради. В разі необхідності, консультацію з користування ресурсом можна отримати в управлінні економіки, на першому поверсі міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору