У міськраді озвучили прізвища потенційних членів майбутнього виконкому

30 серпня 2017, 17:49

Фото: Про все

У Черкаській міській раді сьогодні обговорювали список потенційних кандидатів у члени виконавчого комітету. Міський голова Черкас одразу озвучив дві кандидатури, заяви, стосовно яких надали Федерація профспілок та спортивні організації міста.

Зокрема, профспілки запропонували кандидатуру члена президії Черкаського обкому ФПУ Василя Олійника, як фахового юриста, який зможе ефективно проводити діяльність у складі виконкому. Його ж, крім голови ФПУ Петра Шевченка підтримали директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук та депутат міськради Олександр Дишлюк. Спортсмени ж запропонували від своїх організацій кандидатуру Олександра Гаврилова, котрий донедавна був одним із керівників місцевої організації "Самопомочі".

Свої кандидатури представила і "Батьківщина". Зокрема, Роман Діскант запропонував включити до списку вже тих, кого перевірили в роботі, озвучивши нинішніх членів виконавчого комітету, а саме: Станіслава Овчаренка, Сергія Гуру, Генадія Шевченка та Романа Буданцева. Юрій Тренкін запропонував зберегти "гендерну рівність" у складі виконкому та розглянути питання включення до списку жінок.

Депутати від "Свободи", "Черкащан", БПП та позафракційні персоналії зазначили, що ще триває обговорення, проте був оголошений перелік критеріїв при дотриманні яких відбудеться голосування за новий склад виконкому.

Зокрема до таких критеріїв належить - фаховість, досвід роботи, відсутність кримінального минулого, відсутність членства в Компартії та Партії Регіонів. При цьому, депутат від "Свободи" Ярослав Нищик зазначив, що не підтримають тих, хто брав участь у скандальному голосуванні за забудову Митниці.

Депутат від "Черкащан" Іван Сухарьков та позафракційна депутат Олена Шевченко наголосили на необхідності участі громадськості у роботі виконавчого комітету, схиляючись до того, аби членство у ньому (і чиновників, і активістів) було розподілено порівну.

Кандидатуру Олега Скалька від громадськості запропонував Олексій Ющенко. Представник "Автомайдану-Черкаси" Дмитро Захаров зауважив, що теж має намір включити свого кандидата, проте конкретне прізвище не назвав, зауваживши, що це питання знаходиться на стадії обговорення. Депутат Олександр Дишлюк запропонував особу підприємця Олега Кушніра, який є фахівцем у сфері закупівель по системі "Прозорро".

Наприкінці зустрічі Анатолій Бондаренко анонсував наступну зустріч з приводу обговорення потенційних кандидатур. Він висловив сподівання, що наступного разу конкретних прізвищ буде більше. При цьому, за його словами, він готовий піти на скорочення складу виконавчого комітету та своїх заступників.

Вгору