У міському Будинку культури імені Кулика відкрили оновлений зал (відео)

29 грудня 2016, 19:31

15722504_10202765872144486_1685009175_n_1

Запальними піснями, гопаком, віртуозною грою на музичних інструментах відкривали оновлену глядацьку залу Черкаського міського будинку імені Івана Кулика. На концертну програму «До кумів на посиденьки» зібралось майже п’ять сотень черкасців, інформує ЧСН.

Понад півроку у Черкаському міському будинку культури тривали ремонтні роботи. У глядацькій залі облаштували нову сцену, замінили крісла, а ще – придбали світлову і музичну апаратуру. Святкувати відкриття вирішили тематично до новорічних свят – концертно-театральною постановкою «До кумів на посиденьки».

Самі ж працівники будинку культури зізнаються: ремонту чекали дуже довго. У підсумку отримали навіть більше, ніж бажали. Тепер будуть радувати черкасців не лише надзвичайними виступами, а й новою приємною атмосферою.

Оновлена глядацька зала вщент заповнена. Дійство на сцені розпочалося з народних «посиденьок» у кумів. Своїми виступами порадували глядачів актори обласного драмтеатру, музичні і танцювальні колективи: «Жайвір», «Унісон», «Джайра», «Орфей», «Артанія» та інші.

Жива музика, народні танці та пісні зробили «свою справу». Глядачі переповнені позитивними емоціями і новорічним настроєм.

Черкасці від нового інтер’єру в захваті, кажуть: порівняти з попереднім не можливо. Тепер перегляд вистав і концертів став набагато комфортнішим. Віднині Черкаський міський будинок культури імені Івана Кулика проводитиме багато заходів і вже чекає на глядачів.

Поділитись

Коментарі

Вгору