У міській раді порахували середню зарплату черкащан

22 жовтня 2019, 21:04

Збільшилася заробітна плата черкащан

Як інформують у департаменті соціальної політики Черкаської міської ради, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у вересні 2019 року провела планове засідання.

До участі запросили суб’єктів господарювання, які в липні та серпні цього року виплачували зарплатню, нижчу від встановленого законодавством мінімального рівня. На жаль, із 23 підприємців на засідання з’явилися лише 12. Решта запрошених знехтували можливістю пояснити причини зазначених недотримань законодавства.

Оцінюючи результати роботи за серпень, учасники засідання відзначили, що продовжують зростати фонд оплати праці, середній розмір зарплатні в місті, кількість застрахованих осіб, а також додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб.

Зокрема, за інформацією ПФУ, в Черкасах на 242 людини зменшилася кількість осіб, які ще в серпні 2019 року мали зарплатню менше мінімальної (4173,00 грн). Кількість застрахованих осіб, які працювали неповний робочий час та виконували роботи за угодами цивільно-правового характеру, складає 10979 осіб (10,6% від загальної кількості найманих працівників).

За даними Головного управління статистики середня зарплатня за серпень 2019 року по місту становила 7251,00 грн, що на 221,00 грн більше, ніж у січні 2019 року.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору