У Мінкульті назвали два свята, вихідні через які не переноситимуть на будні дні

30 листопада 2021, 22:45

фото тематичне

У вересні цього року Мінкульт спільно з Інститутом національної пам'яті активно говорили про те, що від наступного року нібито можуть перестати переносити вихідні на будній день, якщо свято припадає на суботу чи неділю. Однак, як пояснив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, це стосуватиметься лише двох святкових дат.

Про це повідомляє "ТСН".

Так, за словами міністра, йдеться про 8 березня та 1 травня. Тобто планується, що, якщо ці свята припадуть на суботу або неділю, то на найближчі будні дні вихідні переноситися не будуть.

- Це комплексне питання стосовно всіх свят і офіційних, і неофіційних. Серед них було обговорення того, що лише два свята, мова йде не про переніс свята, а про переніс вихідних, це 1 травня та 8 березня. Це загальноєвропейська традиція і навіть у Радянському союзі не було наступного дня вихідного, - зазначив очільник Мінкульту.

Водночас Ткаченко наголосив, що це не стосуватиметься усіх інших традиційних та офіційних свят.

- Усі інші традиційні свята: Новий рік, Різдво, Пасха, Трійця - залишається так як і було, тобто вихідні будуть переноситися на будні дні, - пояснив міністр та додав, що офіційно фінального документу щодо цього ще немає.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору