У міндоходівців Черкащини – кадрові зміни

03 червня 2014, 10:27

Наказами Міністерства доходів і зборів України від 30 травня 2014 року №№1502-о, 1503-о та 1504-о призначено:

Ільченка Павла Васильовича на посаду начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області. До цього часу він обіймав посаду першого заступника начальника Кам’янської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Вдовиченко Ольгу Миколаївну на посаду першого заступника Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області. Ольга Вдовиченко працює в Уманській ОДПІ з грудня 1999 року; остання посада – начальник управління оподаткування та контролю об’єктів і операцій Уманської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Акулінічеву Марину Миколаївну на посаду заступника начальника – начальника Жашківського відділення Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області. Марина Акулінічева працює в Уманській ОДПІ з серпня 1995 року; остання посада – завідувач сектору доходів і зборів з фізичних осіб Жашківського відділення Уманської ОДПІ ОДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору