У межах земельної реформи встановлять єдину сплату податку з гектару землі

23 грудня 2019, 08:31

У межах земельної реформи в Україні встановлять єдину мінімальну сплату податку з гектару. Про це під час земельного пресмарафону повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, - пише AgroPolit.

«У мене є хороша новина для прозорих аграрних виробників — велична оподаткування не буде змінюватися. В мене є погана новина  для тіньових фермерів і аграрних виробників — їм доведеться платити податки.

Оскільки є інформація про 35-40 % тіньового обробітку земель, з’явилася ідея запровадити єдину мінімальну сплату з кожного гектару. Ці гроші стовідсотково підуть у місцеві бюджети, що призведе до унеможливлення ухиляння від сплати податків», — зазначив Тарас Висоцький.

За розрахунками уряду, це має збільшити надходження до місцевих бюджетів приблизно на 13 млрд грн на рік.

- Тому оподаткування буде змінено, але перш за все буде націлене на боротьбу з тіньовою економікою. Для тих виробників, які справно сплачували всі податки, кардинальних змін не буде. Буде інший підхід, але величина оподаткування на гектар не зміниться», — наголосив Тарас Висоцький.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору