У межах кримінального провадження перевіряється законність проведення земельних торгів у Маньківському районі

26 січня 2018, 20:01

Внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування в кримінальному провадженні за заявою голови одного з селянських фермерських господарств у Маньківському районі щодо можливих порушень законодавства під час проведення земельних торгів, за ознаками кримінального правопорушення, передбачено ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, процесуальне керівництво - Черкаською місцевою прокуратурою, працівниками якої надано низку вказівок, спрямованих на встановлення фактичних обставин події.

На цей час слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного та неупередженого процесуального рішення.

Довідково: санкцією ч. 1 ст. 364 КК України передбачено покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За повідомленням прес-служба  прокуратури Черкаської області.

Коментарі

Вгору