У мерії розповіли, куди “зникла” петиція про відставку Бондаренка (ОНОВЛЕНО)

13 квітня 2023, 13:45

Нещодавно на сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію, в якій просять міського голову Анатолія Бондаренка скласти свої повноваження. Проте сьогодні, 13 квітня, петиція "зникла" із сайту мерії. Про це повідомив черкаський журналіст Артур Чемирис.

Зазначимо, в петиції йшлося про те, що впродовж майже восьми років каденції Анатолія Бондаренка розвиток міста "йде у найповільнішому темпі шляхом корупції, депутатського свавілля, "договорняків", розкрадання землі тощо".

Станом на ранок 13 квітня вона назбирала майже 400 голосів із 500 необхідних.

Фото Віталія Пітвала

У коментарях під дописом Артура Чемириса виконувачка обов'язків директора департаменту юридичного забезпечення юридичного департаменту міськради Катерина Пидорич розповіла, що рішення призупинити голосування прийняли, щоб виправити технічну помилку.

- Відповідно до ЗУ "Про звернення громадян" електронна петиція є різновидом звернення громадян. Згідно зі статтею 8 зазначеного закону анонімні звернення не підлягають розгляду. Громадянка, яка є автором цієї петиції, випадково, на наш погляд, в картці ідентифікації особи в графі "ПІБ" зазначила ініціали, а в графі "логін" зазначила прізвище, ім'я по-батькові. Було ухвалено призупинити голосування до виправлення технічних помилок, про що повідомили авторку на її електронну пошту. Одразу після здійснення виправлень голосування буде поновлено, - зазначила Пидорич.

Станом на 18.30 13 квітня, петиція знову доступна для голосування. Авторка петиції виправила зауваження про які йшлося вище - вказала повністю своє прізвище, ім'я і по-батькові. Наразі петиція набрала 478 голосів із 500.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Присмоктались :

до корита,а тепер боїться ворьйо і жополизи,з іншої сторони хтось заслужив премію.Пропала петиція зі сайту,де гарантїі що тепер любе рішення прийняте пройдисвітами,пропаде,а потім появиться в іншому варіанті.

Ольга :

Ніякі інші не пропали петиції, а ця чомусь пропала. Совпадєніє?

Вгору