У мережі показали, як гуляють черкаські прокурори (відео)

12 червня 2019, 15:47

У мережі з'явилося відео, на якому "розважаються" двоє черкаських прокурорів у нетверезому стані. За цим фактом очільник Черкаської обласної прокуратури Сергій Овчаренко призначив проведення службового розслідування. 

За словами Дмитра Кухарчука, який оприлюднив відео гулянь на своїй сторінці у Фейсбук, у п'ятницю, 7 червня, представники прокуратури у "Тарасі Бульбі" святкували день народження начальника відділу процесуального керівництва по кримінальним справам ДБР Валерія Барбаша.

- На відео він тримає Юрія Ковтуна, заступника голови прокуратури області, який в п‘яному угарі рветься в бій. Пістолет вдалося забрати, не ясно що воно з ним зробило б... - написав Дмитро Кухарчук.

Обласний прокурор відреагував на появу у соцмережі відео з його підлеглими. Він зазначив, що події відбувались у неробочий час, ніхто не мав зброї, а до правоохоронних органів області поки не надходило жодних заяв про порушення громадського порядку працівниками прокуратури від персоналу чи відвідувачів закладу.

- Попри це я вважаю таку поведінку своіх підлеглих неприпустимою. У зв‘язку з чим ще вчора за цим фактом мною було призначено службове розслідування, за результатами якого, за наявності підстав, матеріали стосовно винних осіб будуть скеровані до Кваліфікаційної дисциплінарної комісії, - наголосив Сергій Овчаренко. 

Коментарі

Дід сказав:

“Пгокугогы, пгокугогы, а я маленький такой”…

Инна сказав:

И что? Их хотя бы пожурят?

Алена сказав:

А как вы думаете, “пожурят”? Это произошло 7 июня, сегодня 13-е и тишина…Этим людям, что обгадили высокое звание “прокурор”, глубоко наплевать на наши возмущения. А потом удивляются, почему народ не доверяет им.

Иван сказав:

“Мои друзья хоть не в Болонии Зато не тащат из семьи А гадость пьют из экономии Хоть по утру но на свои””
В.С.Высоцкий.

Иван сказав:

Вчера в этом ресторане гуляли двое военных, рвали рубаху на теле, всех отправляли в АТО, и тишина, только мертвые с косами стоят.

Иван сказав:

И последнее к автору, вы себя в зеркало видели….

вячеслав сказав:

И с такими прокурорами чтоб процвитала У краина они не прокуроры а геи

Вася сказав:

а чьо нормально так себе пацаны погуляли, не хуже обычного быдла

вован сказав:

Да этих козлов после этого случая надо гнать с прокуратуры. Их козлов на передовую пускай там покажут свой героизм.

Евгений сказав:

Что то я в упор не вижу пикакой крамолы. Ну выпил и что? Где дебож? Где драка? Где неподобающее поведение? После работы, не на рабочем месте, не в форме… Перебрал, постдел и тихо поплелся домой. Типа все тут непьющие.

Вгору