У мене є депутатська мрія

05 січня 2020, 09:30

І ця мрія почала втілюватися у життя. На березі Дніпра, поряд із пляжем «Живчик» розпочалося будівництво мультифункціональних майданчиків для ігрових видів спорту. Уже зведена бетонна основа і поставлений паркан одного майданчика. Попереду ще багато роботи. Таких майданчиків там буде п’ять. Навесні роботи продовжаться. Проектування та будівництво майданчиків контролюю з колегами з самого початку і до кінця.

У 2015 році депутати із фракції Партії Вільних Демократів виступили із ініціативою збудувати на березі Дніпра спортивні майданчики для ігрових видів спорту: баскетбол, міні-футбол, волейбол, гандбол, а також пляжний футбол і волейбол. Наша команда виходила з двох речей.

Перша. Берегова смуга Черкас має бути віддана під спорт і рекреацію, а не під забудову житловими багатоповерховими будинками.

Друге. Завдяки спортивній інфраструктурі влітку Черкаси може стати базою для збірних України різних вікових категорій з баскетболу, волейболу, міні-футболу і т.д. У нас можна буде проводити літні командні збори та безліч турнірів з різних видів спорту. І це було б чудово!

До Черкас приїздили б спортсмени з усієї країни, федерації платили б кошти за збори, спортсмени відпочивали в наших готелях, ходили в наші магазини, відвідували б наші заклади. Ось вам і спортивний туризм.

Два роки намагалися втілити ідею в життя. Спершу відвели земельну ділянку в постійне користування, а це прибережна смуга та пляжі площею 1,2 га, для комунального підприємства «Спортивний комплекс «Будівельник». Цільове призначення землі – спортивна інфраструктура. Два роки намагалися закласти кошти в бюджеті міста, але їх або не давала, або знімала «промерська більшість».

Перші позитивні рухи відбулися вже минулого року. Із державного бюджету- 2019 за субвенцією місцевим бюджетам виділялися кошти на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту. Для Черкаської області було виділено 5,7 млн грн. Саме на цей майданчик вдалося добитися виділення 750 тис. грн. Із міського бюджету довелося в буквальному сенсі «вибивати» решту коштів. Міська рада перед новим роком виділила 445 тис. грн. На 2020 рік потрібно ще 305 тис. грн., щоб завершити роботи. Я вдячний своїм колегам-депутатам, які підтримали цю ініціативу.

Допис у Facebook депутата Черкаської міськради Тараса Коломійця

Коментарі

Вгору